Meditatiivne kontsert – PESA-s 20.01.2019 17:00

merkaba-sound-cell-artwork-fb-cover-pesa

Kutsume teid 20. jaanuaril Pesasse (Pärnu mnt 102), kell 17.00 Helirännakule.

Kosmilise resonantsi/Kaamose radadele. Helimaastik, mida iseloomustavad pikad vaikuse noodid, ürgsed trummid ja madalad gongi helid. Viivad teid, kui rändajaid, pikale reisile ürghelide ookeani. Kohta, kus on virmalised, tähistaevas ja talvine pimedus. Seal leiab hing kosutust ning puhkab end välja.

Lamamiskontsert on ainulaadne võimalus kuulata muusikat kogu oma kehaga. Kus erinevate sageduste vaheline resonants põimub omvahale kokku luue näilise helide ookeani. Rännaku ajal võib kogeda muutunud teadvuse seisundeid, kümmelda helides ning tunda end sulavat kõigega üheks.

Teile esinevad Artjom ja Simo Merkaba Soundhealingust. Kelle ülesanne on hoida ruumi läbi helide. Kõlab matemaatiline, tervendav muusika, mille vibratsioon ja resonants on kehas olevate rakkudega harmoonias. Selline muusika tervendab vaimu ning viib kuulaja sügavatesse eneseavastusretkedesse. Luues ilu inimhinges ning aidates kuulajal näha maailma läbi puhaste silmade. Helirännaku eesmärk on tuua inimesi lähemale iseendale. Luues muusikalise ruumi, kus külastajad saavad kogeda tõelist ühtepõimumist oma algolemusega.

Artjom, soovib helidega viia teid hinges peituvatesse sügavustesse ja äratada üles sisemine laps, kes teab kõiki vastuseid ja oskab olla siin elus sama mänguline nagu mänguväljakul. Ta on muusikaga tegelenud 9 aastat, kuid muusikaline suund tegi teistsuguse pöörde selle aasta alguses.

Simo loob muusikalist ruumi läbi laulude, ülemhelide ja gongide. Mänginud muusikat üle 10 aasta ning tegelenud heliteraapiaga viimased 4 aastat. Teda inspireerivad sufide pöörlevad tantsud, ookeani kohin ja kaunis põhjamaa joig.

Asukoht: Pesa, Pärnu mnt.102, korpus B, 1. korrus
Aeg: 20. jaanuar, kell 17.00-19.00

merkabasoundhealing@gmail.com

Energiavahetus on 15€ (sõbraga tulles 10€) ja kuna kohtade arv on piiratud palume registreerida siin lehel, kirjutada e-posti või meile facebooki: