Meist

Me loome hingega muusikat, et tõsta inimeste kollektiivset sagedust.

Kasutame selle jaoks erinevaid instrumente, taotlusi ja kohalolu jõudu. Õpime elama oma elu läbi mängulisuse. Selline muusika tervendab vaimu ning viib kuulaja sügavatesse eneseavastusretkedesse. Luues ilu inimhinges ning aidates kuulajal näha maailma läbi puhaste silmade. Helirännaku eesmärk on tuua inimesi lähemale iseendale. Luues muusikalise ruumi, kus külastajad saavad kogeda tõelist ühtepõimumist oma algolemusega.

Artjom tegeleb tervendava muusika loomise, produtseerimise ja meditatiivsete kontserditega. Ta on märganud, et heliresonantsi ja vibratsiooniga saab muuta ja kujundada vee molekuli struktuuri ja meie inimkehad koosnevad üle 60% veest. Muusikaga on tegelenud juba üle 9 aasta, kuid muusikaline suund tegi täieliku pöörde 2018 aasta alguses.

Simo on koolitanud gongi meistriks Don Conreaux ning Alicija ja Richard Eilijakas. Ta on mänginud mitmetes erinevates riikides (Soomes, Taanis, Iirimaal jne..). Hetkel tegeleb oma esimese raamatu kirjutamisega ning avastab muusika tõelist potentsiaali. Simo usub, et muusikaga on võimalik äratada inimhing kehas üles.

Meid on võimalik kutsuda andma kontserti, töötuba või koolitust. Lisainfo läbi e-posti: merkabasoundhealing@gmail.com

DSC_0732 (másolat)