Meist

Artjom Kostjuk, Simo Santeri Virtanen ja Martin Prost.

Artjom tegeleb tervendava muusika loomise, produtseerimise ja meditatiivsete kontserditega. Olen märganud, et heliresonantsi ja vibratsiooniga saab muuta ja kujundada vee molekuli struktuuri ja meie, inimkehad koosneme üle 60% veest. Muusikaga olen tegelenud juba üle 9 aasta, kuid muusikaline suund tegi täieliku pöörde 2018 aasta alguses. Ma soovin sind helidega viia hinges peituvatesse sügavustesse, avastusretkedele, et äratada üles oma sisemine laps. midagi sellist

IMG_20181216_201158.jpg

Simo on koolitanud gongi meistriks Don Conreaux ning Alicija ja Richard Eilijakas. Olen osalenud mitmetel seminaridel ning koolitustel enese täiendamise eesmärgil. Tegelen heliteraapiaga 5 aastat ning teen seda läbi lamamiskontserdite, kus kuulajal on võimalik täielikult lõdvestuda kuulates muusikat.

Mängin gonge, kristallhelikausse ja kitarri. Mõnikord on käsil koostöö projektid andekate muusikutega. Olen esinenud erinevates riikides (Soomes, Taanis ja Iirimaal). Hetkel täiendan end läbi eri teemalist koolituste, et luua laiemat tervikpilti (permakultuur, psühholoogia, kogukondlik eluviis, muusika kirjutamine).

Mind on võimalik kutsuda andma kontserti, töötuba või koolitust. Lisainfo läbi e-posti: merkabasoundhealing@gmail.com

DSC_0732 (másolat)