Telepaatia võimekus?

Telepaatia võimekus?

Mitmetele inimestele võib tunduda telepaatia käega katsumatu ulmeline asi, mida võib näha heal juhul ufo filmides. Kuigi me oleme juba sünnipäraselt telepaatilised olevused suhestudes oma ema mõtetega, reageerides ümbritseva keskkonna mõjudele ning andes märku kui on imetamise aeg.

Paljud inimesed on muutunud eluvõõraks arvates, et inimesele kõige omasemad oskused on mingisugused uhhuu asjad. Minu seisukoht tänaseks päevaks on selline, et aitab jamast ja räägime nii nagu asjad tegelikult on. Indias on selliseid koole, kus lapsed loevad läbi raamatukaante.

Mõneti kellegagi suheldes võib ära tunda, mida ta tegelikult soovib või tajub. Näiteks mulle pakuti 10000€ äriideed ja tavamõistuse jaoks oli see super hea idee, aga see energia mis selle taga oli. See polnud õige kuna minu intuitsiooni ehk telepaatiline meel ütles, et praegu pole õige seda pakkumist vastu võtta.

Ehk siis telepaatiline meel aitab näha inimeste/olendite tegelike kavatsuste taha. Kas see on enesele allutamine, lihtsa lõbu otsimine või ongi nende sõnade taga siiras tahe koos luua midagi head. Tuleb alati lähtuda oma sisemisest kompassist ning jälgida seda päris head tunnet.

Mul on lapsest saati olnud tõde kõige tähtsaim asi siin elus. Paljud inimesed luiskavad otse näkku või räägivad asjadest, millest nad ise ka aru ei saa. Sellepärast olen ma väga kriitiline koolisüsteemide osas ja üleüldse meie hetke ühiskonna korraldusega. Puhtaid selgeid inimesi orjastatakse!?

Huvitavad tegelased on taimed, kes on väga altid meiega kõnelema. Loomad ja inimesed, kes on ühenduses suudavad kuulata taimi ning aru saada mis on nende kehale hea. Seda kutsutakse tänapäeva iseenda tervendamiseks. Öeldakse intuitiivsel teel, kuid see ongi telepaatiline meel. Vahel metsas olles kutsuvad mind erinevad kännuseened kilomeetrite tagant.

Sarnane on loomadega suhtlemine, kui koer vaatab otsa ja väljendab oma sisemaailma. Loomulikult me saame aru, et ta kõneleb meiega. Ükskord koer vaatas mulle pikka aega otsa ja suunas oma mõtteid õues oleva veekausi poole. Lõpuks sain aru, et tal on janu. Sealt arenebki välja otsene telepaatiline meel, kui on võimalik pikkasid vestluseid läbi viia mõttejõul.

Tegelikkuses on iga mõtte taga tunne ning oma tundeid suunates me õpimegi omavahel vestlema päriselt. Kaovad ära moonutused, mis on sõnade taga ja välja astub siiras vaimolemus, kes kommunikeerib vahetult ning otsekoheselt.

Hea harjutus oma telepaatilist meelt treenida on õppida kuulama seda, mis on sõnade taga. Vaatama puud ning aru saada, mida ta hetkel väljendab. Alguses on info ähmane, kuid hiljem ta selgineb. Vähemalt minu jaoks on ta olnud alati olemas, kuid ma ei osanud mitte kunagi seostada oma tugevat sisetunnet telepaatiaga.

Kena päeva,
Simo

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s