Häälejooga

Meie keeles on häälikud, mis tuginevad keha vibroakustilistele omadustele. Eelnevalt olen ma nimetanud neid šamanistlikeks häälikuteks, kuid nad on midagi enamast. Neis peitub tõde kogu kõiksuse kohta. Igal häälikul on meie kehas kvantresonants väli. Läbi selle välja on võimalik luua harmooniat spetsiifilistes piirkondades. Võib olla teate, et elektomagneetiliste uuringute abil on võimalik näha keha ümber võnkuvaid väljasid. Neid nimetatakse täiendkehadeks. Ühtlasi siin on loetelu 5st erinevast kehast, mis meil on (neid on kokku 12):

 • Füüsiline keha on meie ilming siin mateeria (reaalsuse kogemine)
 • Tundmuskeha täiendab kompimismeelt (sh valu aistinguid)
 • Emotsionaalne keha tunnetab välist keskkonda (tunded)
 • Astraalkeha on meie keha energeetiline algmaterjal (võimalik rännata ajas ja ruumis)
 • Eeterkeha on ühenduses erinevate olemise tasanditega (multi-dimensionaalne keha).

Igatahes erinevatel häälikutel on sptetsiifilisi omadusi mõjutada neid eelmainitud kehasid. Loomulikult loeb heli tekitamise juures tema intensiivsus, taotlus ja võnkesagedus. Mida madalamat häält teha võrreldes oma loomuliku häälega, seda tihedamat mateeriat on võimalik mõjutada. Kõrgemale minnes on vastupidine tulemus – mõjutatud saavad peenkehad. Näiteks iseenda tasakaalustamiseks maisel tasandil on väga hea oma tavalise häälega (hääle kõrgus millega “hmm” heli teed) toonida A häälikut.

 • A – mõjutab meie südame piirkonda.
 • E – mõjutab meie diafragmat.
 • O – mõjutab naba piirkonda.
 • U – loob voolavust seksuaalkeskusesse.
 • I – avab meie peanäärmeid ja kanaleid.
 • AI – vabastab kurgust valu (Eestlased ütlevad seda haiget saades).

Siin on mõned põhihäälikud. Nendega on võimalik luua mitmeid kombinatsioone ja sel korral jätsin täpitähed puutumata. Neid saate otsida järgnevast artiklist: Šamanistlike häälikute maagia

Häälikutel on veel funktsioon luua omavahel ülemhelisid. Näiteks sild U ja I vahel on kaunis üleminek eetertasandile. Üks minu sõber võttis eesmärgiks harjutada ülemhelide laulmist igapäev. Tema sõnul sai ta väga sügavaid kogemusi häälega mediteerides – lahustudes kõiksusesse. See võib olla üks eesmärkidest. Vanad Egiptlased mõjutasid mateeriat läbi hääle ning ehitasid taolise tehnoloogiaga vägevaid struktuure sh. püramiide.

Mõnikord ma tutvustan inimestele gongi ja räägin, et tema põhitoonist saavad loodud ülem -ja alamhelid. Need on värvuse spektrid. Nad aitavad meil luua fookust igas oma elu valdkonnas. Inimkeha töötab väga sarnaselt gongiga omades terviklikku auravälja (mis on samuti üks kehadest) ja aura pole enam paljudel inimestel värvide virrvarr, vaid pigem puhas kanali valgus. Alamhelisid võib kuulda näiteks Tuva kurgulaulu kuulates. Laulja möriseb väga madalatel sagedustel – see on otsene ühendus maaga.

Neid erinevaid helisid ja hääli kuulates/tekitades on võimalik kogeda vägagi värvilisi reaalsuse kogemusi. Ma teen aeg-ajalt töötubasid, kus inimesed saavad koos häälida erinevaid helisid ja häälikuid. Neid tehes tekib sisemine rahu tunne. See on üks lihtne viis ühtsuse loomiseks võõraste inimeste vahel. Ma väga tänan, kui teid see artikkel kõnetas – olete alati oodatud minu hääletöötubadesse.

Mind on võimalik toetada läbi Patreoni – toetades minu loomingut summadega 1/3/7 dollarit. Link sellele asub siin: https://www.patreon.com/simosanteri

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s