Heliteraapia kursus

Oled sa tundnud vastupandamatut huvi helide ja häälte vastu. Sind tõmbab teadmiste poole, kuis luua imelisi helilisi maastikke, et olla siin hetkes. Rännakul iseendasse. Sulle meeldib kuulata linnulaulu ja ojavulinat ning mängida looduses pille.

Sinu meelest on muusikas vägi, millega võib kõige sügavamaidki hingehaavu ravida.

Kas sa soovid olla vaba, end väljendada, olla siin ja praegu, tunda end armastatuna ja laulda täiest südamest? Soovid, et sinu sisemine hääl on avanenud ja loovus voolab vabalt sinu soontes?

15-16. aprill on toimumas Heliteraapia kursus, kuhu on oodatud igaüks, keda huvitavad tervendavad helid. Kursusel õpime kasutama erinevaid tervendus võtteid, oma häält ja südamerütme. Kuulame helisid, mis viivad meid kaugustesse.

Kursusele eelneb reedesel päeval 14. aprillil “Kauguste Avaruse” kontsert kell 19 – 21.00. Kursusel osalejatele on kontsert tasuta. Lisainfot saab siit: Kauguste Avaruse kontsert

Kursus toimub 15-16 aprill.
Laupäeval kl 10 – 17.00
Pühapäevael kl 10 – 17.00

Varasem kogemus muusika, hääle kasutame ja laulmisega pole vajalik. Kohati võib isegi väita, et pisikene esinemishirm on teretulnud. Olen ise oma hirmudest just läbi muusika ja heliteraapia üle saanud.

Kursusel mõtestame lahti helide, häälte ja muusika tähendust. Mõtiskleme mõtteid looduse rütmidest. Suure päikesesüsteemi huminast ja kuulame kuidas planeedid ning me südamed laulavad ühisel rütmil.
Laupäevased moodulid:

I osa: sissejuhatus (kell 10 – 13.00)

Heliteraapia on sajandeid vana tehnika inimeste ja looduse tervendamiseks. Sellel moodulil räägime ajaloost ja erinevatest töömeetoditest. Lõpetuseks kogeme ise heliteraapilist grupiseanssi.

II osa: hääl ja rütmid (kell 14 – 17.00)

Räägime rütmidest ja südamehäälest. Kuidas erinevad võnked suhtlevad omavahel. Missugustel sagedustel resoneeruvad eri inimesed. Veidikene tähtkujudest ja pühast geomeetriast.

Pühapäevased moodulid:

III osa: Proovime ise (kell 10 – 13.00)

Kasutame juba olemasolevaid instrumente ning meetodeid, et pakkuda kaasõpilastele praktilisi kogemusi. Proovime häälevanni, oma häält kasutada viia teine inimene lõõgastavasse seisundisse. Proovime erinevaid instrumente mängida.

IV osa: Südamelaulud ja hääleseminar (kell 14 – 17.00)

Avastame oma südame isiklikku häält. Laulame erinevaid häälikuid, õpime oma nime tundma ning lausume pudikeelt. Lõpetame taas heliteraapilise seanssiga ja jagame kogetut.

Iga praktika juurde kuulub väikene häälestus häälte ning kristallkaussidega. Kursuse juurde kuuluvad individuaal tunnid, kus me kohtume igaühega ühel korral. Räägime õpilase isiklikest vajadustest, huvidest ning oskustest. Teeme personaalse heliteraapia seanssi, mis võimaldab kogetut sügavamalt lahti mõtestada.

Hea on varuda omale veidikene aega enne kursuse läbimist, kas olla omaette või käia metsas. Süüa kergelt ning olla valmis tegelema iseendaga. Kaasa võib võtta pleedi, lamamismati ja märkmiku. Igale osalejale saab kaasa isikliku konspekti, mis käsitleb iga mooduli teemasid ja heliteraapia alustõdesid.

Võta kursusele kaasa oma lõunasöök, kohapeal pakume teed juua ja pisikest näksimist.

Kursust juhendab Simo Santeri Virtanen, kes on heliterapeut, muusik, laulja ja naeru jooga juhendaja. Tema tegemiste kohta on võimalik leida rohkem infot facebookist ja tema kodulehelt:

https://www.facebook.com/merkabasoundhealing/
https://merkabasoundhealing.wordpress.com/


INFO JA REGISTREERIMINE:

Kursus toimub Tallinnas, täpsem info osalejatele.

Vajalik eelregistreemine
E-mail: merkabasoundhealing@gmail.com

Kursuse osalustasu on 125 eurot, sõbraga koos tulles 100 eurot nägu. Registreerimise korral palume teha ettemaksu 50 eurot, et kinnitada oma tulekut.

Maksta saab, kas sularahas või ülekandega kontole: MERKABA SOUNDHEALING OÜ EE381010220252966225 kirjelduseks “Heliteraapia kursus”.


KUI SUL ON KURSUSE EEST TASUMISEGA RASKUSI:

Anna teada ja mõtleme koos midagi välja. Võimalik on tasuda mitmes osas. Meie uue aja süsteem nagunii baseerub inimeselt-inimesele teenustel.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s